Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Film indir – Full Film indir – Tek Link Film indir – Bedava Hd

DVDRip

Kaybedenler Kulübü (Yerli Film) Full Film indir

Kaybedenler Kulübü (Yerli Film) Full Film indir

Losers' Club    25 Mar 2011

N/A 105 min

7.8
IMDB: 7.8/10 12,546 votes

Alternatif kitaplar basan bir yayınevinin sahibi olan Kaan (Nejat İşler) ile Kadıköy’de bar işleten, çok sıkı bir plak ve efemera koleksiyoneri olan Mete (Yiğit Özşener), 90’lı yılların ikinci yarısında, sanki bir yerde oturmuş konuşuyorlarmış ve kimsenin bundan haberi yokmuş gibi bir radyo programı yapmaya başlarlar. Yaptıkları program zaman içinde hem onların hem de dinleyenlerin hayatını değiştirecektir. Programın şöhreti hızla yayılırken Kaan ve Mete eski hayatlarına aynen devam ederler. Hergün başka kadınlarla yalnızlığını gidermeye çalışan Kaan, aradığı aşkı Zeynep’de (Ahu Türkpençe) ...

Yasak Elma (Yerli Film) Full Film indir

Yasak Elma (Yerli Film) Full Film indir

Bir partneriniz olsun veya olmasın "Yasak Elma" da Seda Diker ve Edip Uras' ın sizlerle paylaştığı cinsellik öğretileri sayesinde hayatınıza yepyeni deneyimlere imza atacaksınız. Sizin ve partnerinizin nelerden zevk aldığınızı keşfetmeye ne dersiniz?

Raven the Little Rascal – The Big Race : Afacanlar Takımı Büyük Yarış (Türkçe Dublaj) Full Film indir

Raven the Little Rascal – The Big Race : Afacanlar Takımı Büyük Yarış (Türkçe Dublaj) Full Film indir

Raven the Little Rascal - The Big Race    20 Aug 2015

N/A 73 min

7.7
IMDB: 7.7/10 45 votes

Ormana sonbahar gelmiş, hayvanlar kış için son hazırlıklarını yapmaya başlamıştır. Kış boyunca yiyecekleri meyveleri ve ekinleri toplayıp kilere yerleştirmektedirler. Bütün orman sakinleri çalışırken işten kaytaran tek kişi yarış tutkunu afacan karga Çorap’tır. Çorap her gününü sabun kutusundan yaptığı arabasını sürerek geçirmektedir. Bir gün ormanda başka ormanlardan gelen şampiyon pilotların da katılacağı büyük bir yarış düzenlenince Çorap çok heyecanlanır ve yarışı kazanma planları yapmaya başlar. Bunun için arkadaşlarının da yardımına ihtiyacı olacaktır.

Berlin in Berlin (Yerli Film) full film indir

Berlin in Berlin (Yerli Film) full film indir

Berlin in Berlin    12 May 1994

N/A 99 min

5.8
IMDB: 5.8/10 808 votes

Berlin’de bir inşaatta ustabaşı olarak çalışan Mehmet, üç kuşaktır Almanya’da bulunan ailesiyle birlikte yaşamaktadır. Öğle paydoslarında sefertasıyla kocasına yemek getiren Dilber’e, dayanılmaz bir ilgi duyan Alman Mühendis Thomas, genç kadının gizlice fotoğraflarını çeker. Thomas’ın şantiyedeki odasında duvara asılmış fotoğrafları gören Mehmet, birden çılgına döner ve Dilber’i dövmeye başlar. Aralarına girip onları ayırmaya çalışan mühendisin, bu itişme sırasında duvara ittiği Mehmet, kafasına bir inşaat çivisi saplanarak ölür. Olaydan sonra vicdan azabı duyan Thomas, özür dilemek için Mehmet’in ailesine gider. Ne var ...

Kick – Tekme (Türkçe Altyazılı) full film indir

Kick – Tekme (Türkçe Altyazılı) full film indir

Kick    25 Jul 2014

N/A 146 min

5.5
IMDB: 5.5/10 15,899 votes

kick türkçe altyazılı indir.Bir tren yolculuğu sırasında tanışan polis görevlisi ve bir bayan birbirleriyle muhabbet etmeye başlarlar. Bayan, adrenalin tutkunu olan eski sevgilisini ve yaşamını anlatırken, Polis ise yıllardır peşinden koşup bir türlü yakalayamadığı suçludan çektiği eziyeti anlatmaktadır. Fakat bu iki kişinin arasındaki ortak nokta ise birbirlerine bahsettikleri kişi aynı adam olmasıdır. 2014 yapımı hint filmi olan Kick son zamanlarda en merak edilen filmlerin arasında yer almaktadır. Keyifli seyirler.kick 2014 tek link indir.

Bumerang – Boomerang (Türkçe Dublaj) film indir

Bumerang – Boomerang (Türkçe Dublaj) film indir

Boomerang    23 Sep 2015

N/A 101 min

6.5
IMDB: 6.5/10 121 votes

Melanie 40. yaş günü için gün sayarken kardeşi Antoine onun için özel bir hediye arayışına girer ve çocukluklarında ailecek yaz tatillerini geçirdikleri adada tatil ayarlayarak ona büyük bir sürpriz hazırlar. Adadan Paris’e yaptıkları dönüş yolculuğu esnasında, ailelerinin geçmişine dair bilinmeyen gerçekler gün yüzüne çıkacaktır.

Karabela (Yerli Film) film indir

Karabela (Yerli Film) film indir

Kara Bela    18 Sep 2015

N/A 105 min

7.6
IMDB: 7.6/10 2,057 votes

Gülmekten kırılmaya hazır mısınız ?Kudret orta yaşlarda ve hayatını belli bir disiplin ölçüsünde yaşayan bir kişidir. Kudretin hayatı arkadaşının işlediği bir soygundan ötürü karışır ve Kudret Gaziantep şehirine gitmek için yola çıkar. Bu uzun yol devam ettikçe başlarına tehlikeli ve bir o kadar traji komik olaylar içinde bulur.

Can Tertip (Yerli Film) full indir

Can Tertip (Yerli Film) full indir

Can Tertip    18 Sep 2015

N/A N/A

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

can tertip tek link indir.Bütün hayatını hiçbir işe yaramadan geçiren Şakir ve tek hayali askerlik yapmak olan İlyas’ın yolları aynı asker ocağında birleşir. İlyas’ın saf bir insan olduğunu farkeden Şakir, İlyas’ı askerden kaçmaya ikna eder ve maceraları başlar. Başrollerde Ümit Erdim, Volkan Demirok, Tuğba Özerk, Cengiz Küçükayvaz, Hakan Ural’ı izlediğimiz Can Tertip’in yönetmenliğini Burak Kuka üstleniyor.

Novo (Türkçe DUblaj) Full Film indir

Novo (Türkçe DUblaj) Full Film indir

Novo    25 Dec 2002

R 98 min

5.8
IMDB: 5.8/10 2,125 votes

Graham’ın hafızası yaşanan olayları sadece bir gün tutabiliyor. Ve her yeni güne, pırıl pırıl, boş bir defteri andıran bir zihinle başlıyor. Bazı günler, kadınlarla tanışıyor, etkileniyor, bir ilişkiye başlıyor ve sabah uyandığında hepsini unutuyor. Günübirlik ya da gecelik ilişkiler sadece Graham söz konusu olduğunda dikkat çekmiyor!..Adamın çevresi, bu balık hafızasını kullnamak isteyen kadınlarla doludur. Yaşadıklarını not almasına rağmen, olayları unutmaya devam etmektedir. Filmin Akıl Defteri’ni anımsatmasına çok da aldanmayın, bu film aşktan bahsediyor. Graham’in kimseye benzemeyen aşk yaşamından.

Bana Masal Anlatma (Yerli Film) full film indir

Bana Masal Anlatma (Yerli Film) full film indir

Telling Tales    09 Jan 2015

N/A 103 min

8.0
IMDB: 8.0/10 7,770 votes

bana masal anlatma yerli film indir.Suriçi semtinde yaşayan ve hayatını dolmuş şoförlüğü yaparak kazanan iyi kalpli ve çekingen Rıza, mahallesinin gözbebeği olan genç bir delikanlıdır. Fakat doğru bildiği her şeyi Ayperi ile tanışınca yeniden gözden geçirecektir! Zira Ayperi el attığı her şeyi güzelleştiren masal kahramanı tadında bir kızdır. Biri kahraman olmak isterken, diğeri kahramanının peşindedir.Leyla ile Mecnun’un senaristi olarak tanıdığımız Burak Aksak’ın senaryosuna ve yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini yine televizyon ekranlarından aşinası olduğumuz Hande Doğandemir ve Fatih Artman paylaşıyor. Filmin ...

Curve: Eğri (Türkçe Altyazılı) full film indir

Curve: Eğri (Türkçe Altyazılı) full film indir

Curve    14 Oct 2015

R 86 min

5.2
IMDB: 5.2/10 320 votes

Mallory’nin aracı, ıssız, sakin bir yerde arıza yapmıştır ve otostopçu Christian yardımına yetişerek arabayı çalıştırır. Fakat onu arabasına alan Mallory’nin henüz kendisini nelerin beklediğinden haberi yoktur.Türkçe Altyazı içindedir.

Bırakmak İstiyorum (Yerli Film) full film indir

Bırakmak İstiyorum (Yerli Film) full film indir

Birakmak Istiyorum    04 Apr 2014

N/A N/A

7.5
IMDB: 7.5/10 22 votes

bırakmak istiyorum yerli film indir.”Bırakmak İstiyorum” filminin sigara içen izleyiciler için bir müjdesi var! Zira film, şimdiye kadar sigaranın sağlığa ne denli zararlı olduğunu alışılagelmiş metin ve yöntemler üzerinden izleyiciye sunan yapımların aksine sigara içenleri sigara bağımlılığıyla yüzleştiriyor ve sigaranın aslında yaşanan sıkıntıların çözümünden ziyade bu sıkıntıların nedeni olabileceği noktasının üzerini çiziyor.Terapist ve eğitmen Emre Üstünuçar’ın mesleki deneyimleri eşliğinde sigara bağımlılığına ayna tutan filmin yönetmeni Yücel Yolcu.bırakmak istiyorum 2014 tek link indir.

Küçük Ponderosa Hayvanat Bahçesi (Türkçe Dublaj) tek parça indir

Küçük Ponderosa Hayvanat Bahçesi (Türkçe Dublaj) tek parça indir

The Little Ponderosa Zoo    04 Aug 2014

N/A N/A

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

Arazisinin altındaki altın madenine ulaşmak niyetindeki belediye başkanı,Ponderosa Hayvanat Bahçesini mali açıdan zor duruma sokmaya çalışmaktadır.Filmin yönetmenliğini, senaryoda da imzaları bulunan Luke Dye ve Curt Willis üstlenmiş. Başrollerde ise Kena Holmes, Damon Bogges ve Leigh Ann Jernigan’ı izliyoruz.

Sağ Salim (Yerli) full film indir

Sağ Salim (Yerli) full film indir

Sag Salim    18 May 2012

N/A 98 min

7.0
IMDB: 7.0/10 2,685 votes

Hayatını biricik kamyonetiyle köyden kasabaya mal götürerek kazanan Salim’in, kendisi gibi kimsesiz birinin cenazesini Mersin’den Sivas’a ücretsiz götürmeyi kabul etmesiyle başlayan yol macerasının anlatıldığı bir film.

Sağ Salim 2 – Sil Baştan (Yerli Film) full indir

Sağ Salim 2 – Sil Baştan (Yerli Film) full indir

Sag Salim 2: Sil Bastan    10 Jan 2014

N/A 98 min

5.5
IMDB: 5.5/10 1,102 votes

http://www.imdb.com/title/tt3472892/sağ salim 2 sil baştan full film indir ,2012′de vizyona giren ve seyircilerin kalbini kazanan komedi filmi Sağ Salim’in devamı niteliğinde çekilen yapımda, Salih’in hikayesini izlemeye devam ediyoruz. Salim kimsesi olmayan bir cenazeyi memleketine götürmeye karar verir. Ancak bu yolculuk yolda karşılaştığı yol arkadaşı Nihal’le birlikte azılı katiller ve kötü adamlarla mücadele ettikleri bir maceraya dönüşür. Nihal’in annesi intikam için rehin alındığında ise işler iyice karışır. Adamlarımız artık seri katil olarak aranmaktadır ve yakalanmamak için kılık değiştirmek zorunda kalırlar. Ne ...

Karartma – The Blackout (Türkçe Dublaj) full film indir

Karartma – The Blackout (Türkçe Dublaj) full film indir

The Blackout    N/A

R N/A

7.1
IMDB: 7.1/10 8 votes

Mezun olmak üzere olan dört üniversite öğrencisi, yakın zamanda büyük bir trajedi yaşamış bebek bekleyen bir çift, eşini kaybetmenin üzüntüsünü atlatamamış yalnız bir savaşçı, idealist bir şerif ve herkesten gizlediği sevgilisi, küçük bir kasaba ve tüm dünyayı etkisi altında bırakan büyük bir elektrik kesintisi.Hiçbir kanun ve kuralın artık var olmadığı bu korkunç anarşi ortamında, bildikleri her şey yerle bir olurken kimler hayatta kalabilecek, kimler hayatta kalmak için hangi değerleri yitirecek, kimler eskisinden de güçlü bir şekilde insani değerlerine ve sevdiklerine ...