Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Film indir – Full Film indir – Tek Link Film indir – Bedava Hd

DVDSCR

Sol Şerit (Yerli Film) Full Film indir

Sol Şerit (Yerli Film) Full Film indir

Sol Serit    25 Mar 2016

N/A N/A

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

Film, üç arkadaşın yol hikayesine odaklanıyor: Çocukluktan beri birbirinden ayrılmayan üç dost Cem, Barış ve Volkan; Cem’in düğünü için Ankara’dan Denizli’ye doğru yola çıkmaya hazırlanmaktadır.Ancak daha seyahat başlamadan aksilikler başlar.Düğüne yetişmek zorunda olan kahramanlarımızın başına çeşitli belalar gelirken, düğün evindeki krizler de komik ve serüven dolu bir yol hikayesine eşlik edecektir.Bu neşeli ve komik yol hikayesinin sonu bir düğüne mi yoksa bir bilinmeze mi çıkacaktır.

Spotlight (Türkçe Altyazılı) full film indir

Spotlight (Türkçe Altyazılı) full film indir

Spotlight    25 Nov 2015

R 128 min

8.2
IMDB: 8.2/10 128,701 votes

The Boston Globe gazetesinde çalışanların, rahiplerin çocukları taciz ettiğine dair skandalı çözmeye ve bölgedeki Katolik kilisesinin de bu olayı örtmeye çalışmasının anlatıldığı film gerçek bir hikayeye dayanıyor. Asıl gerçeği araştıran gazetecilerin önüne, kilise çalışanlarından ve avukatlardan oluşan bir engel çıkar… Spotlight filmi 2015 Venedik ve Toronto film festivallerinde de yerini alacak.

Diriliş – The Revenant (Türkçe Altyazılı) full film indir

Diriliş – The Revenant (Türkçe Altyazılı) full film indir

The Revenant    08 Jan 2016

R 156 min

8.2
IMDB: 8.2/10 285,372 votes

Michael Punke’ın kaleme aldığı The Revenant: A Novel Of Revenge kitabından beyazperdeye uyarlanacak olan öykü, kürkleri için hayvanlar avlayan bir kuruluş için çalışan Hugh Glass adındaki bir tuzakçının, bir boz ayı tarafından ölümcül bir biçimde yaralandıktan sonra, kendi ekibi tarafından ölüme terk edilmesini anlatıyor.

Concussion (Türkçe Altyazılı) full film indir

Concussion (Türkçe Altyazılı) full film indir

Concussion    25 Dec 2015

PG-13 123 min

6.3
IMDB: 6.3/10 546 votes

concussion 2015 tek link indir.Yönetmen Peter Landesman Amerikan futboluna dair bir dram filmiyle karşımıza çıkıyor. Amerikan Futbolu oyuncularının yaşadıkları ciddi sakatlanmaların, kritik seviyedeki kafa yaralanmalarının ve travmalarının, yaşam boyu sakat bırakan beyin sakatlıklarının trajik boyutunu perdeye taşımayı hedefleyen Landesman, bir dergi haberinden yola çıkarak oluşturduğu öyküde, bu türden hasarların tekrarlanmasının, oyuncular ve onların yaşamlarını nasıl etkilediğini vurguluyor. Başrolde Will Smith’i izleyeceğimiz filmde ünlü aktöre Alec Baldwin, David Morse, Luke Wilson gibi önemli isimler eşlik ediyor.

Efsane – Legend (Türkçe Altyazılı) full film indir

Efsane – Legend (Türkçe Altyazılı) full film indir

Legend    20 Nov 2015

R 132 min

7.4
IMDB: 7.4/10 17,891 votes

İkiz gangsterler Ronald ve Reginald Kray, 1950-1960 yılları arasında Londra’yı terörize etmektedirler. Tom Hardy’yi iki karakterde izleyeceğimiz filmin yönetmeni, Akademi Ödüllü Brian Helgeland. Filmi L.A. Confidential ve Mystic River’ın senaristi kaleme aldı. Gerçek bir hikaye olduğundan film, biyografi özelliği de taşıyor.