Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Film indir – Full Film indir – Tek Link Film indir – Bedava Hd

HDRip XviD

Tehlikeli Teklif – Teenage Cocktail (Türkçe Dublaj) Full Film indir

Tehlikeli Teklif – Teenage Cocktail (Türkçe Dublaj) Full Film indir

Teenage Cocktail    15 Jan 2017

N/A 88 min

5.3
IMDB: 5.3/10 126 votes

Birbirinden güzel 2 genç kız arkadaş, zorlu hayat şartlarında ayakta kalabilmek için Web cam üzerinden erkekleri baştan çıkararak kısa vadede yüksek gelir elde etmektedir. Gençlerin bu yaklaşımı aralarında duygusal bir bağ oluşmasına sebep olur. İnişli ve çıkışlı bir ilişki yaşayan duygusal terminatörler, kimi zaman ayrılık noktasına gelmiş, kimi zamanda evliliği düşünme evresine geçmiştir. Tüm bunların yanı sıra işlerinde olukça profesyonelleşen çiftin yakın zamanda başları belaya girecek ve kendilerinden daha olgun evli bir adamla tehlike dolu anlar yaşayacaktır. 

Siccin 3: Cürmü Aşk (Yerli Film) Full Film indir

Siccin 3: Cürmü Aşk (Yerli Film) Full Film indir

Siccin 3: Cürmü Ask    02 Sep 2016

N/A N/A

8.0
IMDB: 8.0/10 136 votes

Yerli korku sineması olan siccin serisi 3 ile devam etmektedir. Film Orhan, Sedat, Kader ve Mehmet arasında geçmektedir. Mehmet Sedat’ın oğludur.Orhan ile Sedat çocukluk arkadaşıdır. Kader ise Sedat’ın kızkardeşidir. Orhan Kader’e aşık olur ve onunla evlenir. Hepsi birlikte arabayla bir kaza yaparlar ve Mehmet felç olur. Orhan ise Kader’i kaybetmemek için korkunç şeyler yapar.

Kabr-i Cin Mühür (Yerli Film) full film indir

Kabr-i Cin Mühür (Yerli Film) full film indir

Kabr-i Cin Mühür    22 Apr 2016

N/A N/A

4.0
IMDB: 4.0/10 6 votes

Yüzyıllar once iyi bir Cin tarafından Kuran-ı Kerim’den yola çıkılarak yazılan kitabın, her yüz yılda bir koruyucuları gelmektedir. Bu koruyuculara Bekçi adı verilir. 1365 yılında Demirci yine bir cin vakasını çözmek için Mısır’ın Buhariye şehrine gider. Buhariye valisinin kızının içine cin girmiştir ve çıkartılması gerekmektedir. Bunu yapabilecek tek kişi Demirci’dir.Büyük uğraş sonunda Demirci cini çıkarır. Cin büyük bir intikam yemini eder. Uzun zaman sonra 1915 yılında Zöhre adında bir kız istemediği bir adam olan Kudret Ağa ile evlendirilmek zorunda bırakılır ...

Lokman ilyas (Yerli Film) Full film indir

Lokman ilyas (Yerli Film) Full film indir

    

IMDB: /10 votes

Yılların acı birikimleri, katı önyargılara dönüşüp insanlar arasına yüksek duvarlar ördü. Paylaşmayı öğrenmeden, güvensizliği ezberledik. Halbuki ateşin düştüğü müşterek bir yerdi. Herkes bir parça nasibini almıştı. İlyas’ın kimseden esirgemediği şifalı eli, yalnız herşeyden habersiz birkaç çocuğun değil, herkesin marazi taraflarına merhem sürmeye gelmişti.

Ankara Yazı Veda Mektubu (Yerli Film) full film indir

Ankara Yazı Veda Mektubu (Yerli Film) full film indir

Ankara Yazi Veda Mektubu    06 May 2016

N/A N/A

7.8
IMDB: 7.8/10 32 votes

Ankara’da solcuların uğrak mekanı olan bir kahvehane 10 Ağustos 1978 günü taranır. Ülkedeki sıkı yönetim dahi bu ve benzeri vahşete engel olamaz. Daha sonraları Balgat Katliamı olarak anılacak olaydan birkaç saat sonra, polis etraftaki semtlerde, olayla bağlantısı olduğuna inandığı pek çok ülkücü genci gözaltına alır. Gözaltına alınanlar arasında henüz 20 yaşında olan Mustafa Pehlivanoğlu da vardır. Mustafa’nın gözaltına alınmasıyla sonrası annesi Zeynep ve babası Ahmet Bey’in hukuki mücadelesi başlar. Aradan geçen yıllarda 12 Eylül Askeri Darbesi’nin kurduğu mahkemede idam cezası ...

Doğaüstü – Trace (Türkçe Dublaj) Full film indir

Doğaüstü – Trace (Türkçe Dublaj) Full film indir

Trace    27 Oct 2015

N/A 90 min

3.1
IMDB: 3.1/10 174 votes

Birlikte bir evde toplanan arkadaşlar eğlenceli bir parti yapmayı planlamışlardır. İlk anlarda da tam da böyle eğlenceli bir şekilde giderken esrarengiz bir şey denemek isteyeceklerdir. Doğa üstü bir varlığın peşinden gidebilecekleri bir deney yaparlar. Bu deney sonrasında çok korkunç olaylar olur ve arkadaşlar birer birer kaybolurlar. Kötü ruhları dünyaya bağlayan bir kapı açılmıştır ve o kapının kapanması gerekmektedir.

Ninja Kaplumbağalar 2 Gölgelerin içinden (Türkçe Dublaj) Full film indir

Ninja Kaplumbağalar 2 Gölgelerin içinden (Türkçe Dublaj) Full film indir

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows    03 Jun 2016

PG-13 112 min

6.3
IMDB: 6.3/10 15,547 votes

Süper kötü Shredder hapishaneden kaçar ve dünyayı ele geçirmek için şeytani bir plan üzerinde çalışan çılgın bilimadamı Baxter Stockman ve iki ahmak fedai Bebop ve Rocksteady güçlerini birleştirir. Kaplumbağalar, Shredder ve yeni ekibiyle başa çıkmaya hazırlanırken kendilerini Shredder ile benzer amaçları taşıyan, daha da büyük bir düşmanla kötülüğüyle nam salmış Krang’le karşı karşıya bulurlar.

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı (Yerli Film) full film indir

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı (Yerli Film) full film indir

Somuncu Baba: Askin Sirri    01 Apr 2016

N/A N/A

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

Genç bir dervişin ilahi aşkı arayışı ve bu uğurdaki zorlu mücadelesi, epik bir dil ve anlatım ile sevda, ayrılık, sabır ve tevazu gibi temalar üzerinden işleniyor. Film aynı zamanda Somuncu Baba’nın aşkı arama yolunda Hicaz’dan Şam’a ve Bursa’dan Aksaray’a uzanan hikâyesiyle bir yol filmi olma özelliği de taşıyor.

Deliormanlı (Yerli Film) full film indir

Deliormanlı (Yerli Film) full film indir

Deliormanli    N/A

N/A N/A

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

Deliormanlı avrupa şampiyonu milli bir sporcudur.Çok sevdiği karısı vefat ettikten sonra boksu bırakır ve ortadan kaybolur.Bir süre sonra Deliormanlı’nın annesi amansız bir hastalığa yakalanır.Deliormanlı tedavi masraflarını karşılamak için boksa tekrar döner ve ünlü televizyon ustası Hülya Yiğit ile tanışır.Hülya Yiğit büyük bir final maçı ayarlar fakat Deliormanlı’nın menajeri ve mafya babası Tahsin Kara bu maçın oynanmasını istememektedir.

Şeytanın Evi – Havenhurst (Türkçe Dublaj) full film indir

Şeytanın Evi – Havenhurst (Türkçe Dublaj) full film indir

Havenhurst    N/A

N/A 80 min

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

Bir süredir uyuşturucu tedavisi gören genç bir kadın, yeni bir hayata adım atmak üzere, eski bir binaya taşınır. Burada daha önce oturan kişi, gizemli bir biçimde ortadan kaybolmuştur. Genç kadın, kısa süre sonra, apartman yöneticisinin bir sadist olduğunu ve karanlık güçlerin binada hüküm sürdüğünü anlayacaktır.

Memleket (Yerli Filmini) full Film indir

Memleket (Yerli Filmini) full Film indir

Memleket    01 Nov 2014

N/A N/A

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

Terk edilmiş ve sular altında kalmış köyün yapayalnız yaşlı bir nenesi vardır.Bu Nene Hatun kocası Mehmet Pehlivan ve torunu Nar ile birlikte yaşamaktadır.Köye uğrayan insanlar Nene Hatun’a uğramadan köyden ayrılmazlar.Toprağa, taşa gönül veren insanlar memleket sevgisinin kaybolmaması için el ele vermişlerdir.

Kartal Eddie – Eddie The Eagle (Türkçe Altyazı) Full Film indir

Kartal Eddie – Eddie The Eagle (Türkçe Altyazı) Full Film indir

Eddie the Eagle    26 Feb 2016

PG-13 106 min

7.6
IMDB: 7.6/10 12,487 votes

    Film, İngiltere tarihindeki en ünlü kayak atlamacı Michael Edwards nam-ı değer Eddie the Eagle’ ın ilham verici üstün başarısını konu ediniyor. Edwards’ın spora ‘asla ölüm deme’ yaklaşımını tasvir edilir. Aynı zamanda Edwars’ın sıra dışı ihtimaller ve mücadeleler karşısındaki insani ruhunu ve direncini kutlar. 

Uzun Yol (Yerli Film) Full indir

Uzun Yol (Yerli Film) Full indir

Little Happiness    05 Dec 2014

N/A 120 min

5.0
IMDB: 5.0/10 17 votes

Hikayemiz minik hayatlı insanların, minik mutlulukları yakalama gayreti içindeyken içine düştükleri büyük çıkmazlar üzerine yaşadıkları hesaplaşmaları bahis almaktadır.Bu hesaplaşmalar kazanma kaybetme temelinde enbaşta sevdikleriyle, yaşamla, şayet en ehemmiyetlisi kendileriyle olur.Tabi ki bu erkek egemen hesaplaşmalar içinde en çok zarar gören bir kadın olur.

Saruhan (Yerli Film) Full indir

Saruhan (Yerli Film) Full indir

17. Yüzyılın başlarıdır. Gelecekte padişah olacağı kesinleşmek üzere olan Şehzade, Saruhan sancağına doğru yola çıktığı sırada, Saruhan'da bir cinayet işlenir. Saruhan'ın önemli kişilerinden Salih Ağa'nın oğlu Yusuf bir handa öldürülür. Saruhan Kadısı, bu cinayeti çözmek için İstanbul'dan tanıdığı Defterdar katibi Selim'i görevlendirir. İstanbul'da Yeniçeri ağası Bekir'in idam edilmesine sebep olan Selim'in bu göreve atanması Yeniçeri Ağa'sı Arif'i hiç memnun etmez, ama engellemeye de gücü yetmez. Diğer taraftan şehzade ve onunla gelen Deli İzzet Paşa, Saruhan'a gelmeden cinayeti çözmek zorundadırlar.Arif ve ...

Orman Çocuğu – The Jungle Book (Türkçe Altyazılı) 2016 Full indir

Orman Çocuğu – The Jungle Book (Türkçe Altyazılı) 2016 Full indir

The Jungle Book    15 Apr 2016

PG 106 min

7.9
IMDB: 7.9/10 71,977 votes

Ailesini kaybeden bir erkek çocuk vahşi ormanın derinliklerinde bir ayı, bir kara panter ve bir kurt sürüsü aracılığıyla büyütülür.Bagheera, Mowgli’ye bu macerada mantık hocalığı yapacaktır.Aksiyon ve destansı türündeki bu hikayede, kurtlar aracılığıyla yetiştirilen Mowgli evi bildiği tek yeri terketmek zorunda kalınca, hem kendisini hem dış dünyayı keşfetmek amaçlı yeni bir arayışa çıkacaktır.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı – Captain America: Civil War (Türkçe Altyazılı) Full film indir

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı – Captain America: Civil War (Türkçe Altyazılı) Full film indir

Captain America: Civil War    06 May 2016

PG-13 146 min

8.2
IMDB: 8.2/10 6,493 votes

Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” filminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine süren Yenilmez’lerin yenilenmiş ekibinin öncüsü olarak görüyoruz.Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay berbat sonuçlanınca, siyasi güçler Yenilmezler’in bir yetki aracılığıyla takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem oluşturulması amaçlı baskı yaparlar.Bu vaziyet Yenilmezler’in düşünce ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına sebep olur.Bunlardan biri Steve Rogers’ın liderliğinde, Yenilmezler’in devlet baskısı olmaksızın bağımsız bir şekilde insanlığı savunmaya devam etmesini destekleyen grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir şekilde devlet kontrolünü ve müdahalesini ...