Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Film indir – Full Film indir – Tek Link Film indir – Bedava Hd

WEBRip

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı – Captain America: Civil War (Türkçe Dublaj) Full film indir

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı – Captain America: Civil War (Türkçe Dublaj) Full film indir

Captain America: Civil War    06 May 2016

PG-13 146 min

8.2
IMDB: 8.2/10 6,493 votes

Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” filminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine süren Yenilmez’lerin yenilenmiş ekibinin öncüsü olarak görüyoruz.Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay berbat sonuçlanınca, siyasi güçler Yenilmezler’in bir yetki aracılığıyla takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem oluşturulması amaçlı baskı yaparlar.Bu vaziyet Yenilmezler’in düşünce ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına sebep olur.Bunlardan biri Steve Rogers’ın liderliğinde, Yenilmezler’in devlet baskısı olmaksızın bağımsız bir şekilde insanlığı savunmaya devam etmesini destekleyen grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir şekilde devlet kontrolünü ve müdahalesini ...

Gods Of Egypt – Mısır’ın Tanrıları (Türkçe Dublaj) Full Film indir

Gods Of Egypt – Mısır’ın Tanrıları (Türkçe Dublaj) Full Film indir

Gods of Egypt    26 Feb 2016

PG-13 127 min

5.6
IMDB: 5.6/10 17,688 votes

Karanlığın acımasız tanrısı Set tarafından Mısır tahtı ele geçirilmiş ve tarihin en huzurlu ve barışçıl imparatorluğu, kaos ortamı içerisinde yıkıma sürüklenmiştir. Birkaç cesur asi, Set’e karşı ayaklanmaya karar verir. Sevgilisi Set tarafından ele geçirilmiş olan genç bir hırsız, Set’i tahttan indirerek mağlup etmeye çalışmaktadır. Genç hırsız Set’i tahttan indirmek ve mağlup etmek amacı ile güçlü tanrı Horus’tan yardım istemekte, onun ile iş birliği yapmaya çalışmaktadır. Antik Mısırın büyülü atmosferi içerisinde gerçekleşen olaylar perdeye başarı ile aktarılmıştır.

Sonsuz Bir Aşk (Yerli Film) Full Film indir

Sonsuz Bir Aşk (Yerli Film) Full Film indir

Sonsuz Bir Ask    10 Apr 2015

N/A N/A

6.5
IMDB: 6.5/10 79 votes

Çünkü hepimiz geç kalıyoruz hayata. Hepimiz bir şeyleri erteleyip duruyoruz. Sevdiklerimizi, arkadaşlarımızı. Yarın diyoruz, ertesi gün diyoruz ama belki de o yarın yok. Belki de ertesi gün hiç olmayacak. Hayat, pek çok şeyi, özellikle de beklentilerimizi, özlemlerimizi ulaşmak istediklerimizi acımasız bir şekilde ıskalayarak hızla akıp gidiyor. Hepimiz bir şeylere geç kalıyoruz. Hepimiz bir şeyleri erteleyip duruyoruz. Sevdiklerimizi, dostlarımızı. Oysa o bir yudumluk hayat, her anına kadar öylesine doya doya yaşamaya değer ki. Sevdiğiniz insanın yürek yakan bir bakışı, bir dostun uzanan ...

Brooklyn Bizarre – Tuhaf Brooklyn (Türkçe Altyazılı) full indir

Brooklyn Bizarre – Tuhaf Brooklyn (Türkçe Altyazılı) full indir

Bizarre    07 Feb 2015

UNRATED 98 min

4.3
IMDB: 4.3/10 412 votes

brooklyn bizarre altyazılı indir.Fransız olan genç Brooklyn Bizarre adı olan salaş bir kulüpte işe girer. Verdiği çabalar sonucu kulübü çok iyi bir hale getirir ve bu yüzden dolayı patronun gözüne girmeyi başarır. Kulübü artık en iyi sanatçılar sahne almaktadır ve müşteri potansiyeli genç sayesinde dahada yükselmektedir. Hayatı değişen gencin taa ki, bir kıza aşık olana kadar devam eder. 

Şeytan-ı Racim 2: İfrit (Yerli Film) indir

Şeytan-ı Racim 2: İfrit (Yerli Film) indir

Seytan-i Racim 2: Ifrit    05 Jun 2015

N/A 85 min

2.8
IMDB: 2.8/10 18 votes

Aslı, dokuz yaşından itibaren yetimhanede büyümüş, sıkıntılı bir çocukluk ve ergenlik dönemi geçirmiştir. Yıllar sonra çocukluğundan beri ona musallat olan, onu kontrol eden güç tekrar ortaya çıkmıştır. Aslı’nın yakın arkadaşı Müjde ve onun nişanlısı Cenk, Aslı’yı bu kabustan kurtarmak için hayatları pahasına ona yardım etmeye karar verirler.

Karınca Adam – Ant-Man (Türkçe Altyazılı) full film indir

Karınca Adam – Ant-Man (Türkçe Altyazılı) full film indir

Ant-Man    17 Jul 2015

PG-13 117 min

7.7
IMDB: 7.7/10 120,359 votes

karınca adam altyazılı indir.Şaşırtıcı derecede bir küçülme özelliği olan, bununla beraber insani güçlerini arttıran bir süper kostüm giyen hırsız Scott Lang, içindeki kahramanı benimseyip, akıl hocası Dr. Hank Pym’ın planını gerçekleştirmesine yardım etmeli ve dünyayı kurtaracak olan soygunu gerçekleştirmelidir. karınca adam 2015 tek link indir.  Not: Türkçe Altyazı içindedir.

Darbe (Yerli Film) full film indir

Darbe (Yerli Film) full film indir

Darbe    31 Jul 2015

N/A 145 min

3.7
IMDB: 3.7/10 10 votes

Darbe, 7 Şubat 2012’de Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Müsteşarı Hakan Fidan’ın KCK soruşturması kapsamında şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrılmasıyla başlayan MİT krizini Beyazperdeye taşıyor.

Tehlikeli Şirket – Dangerous Company (Türkçe Dublaj) full film indir

Tehlikeli Şirket – Dangerous Company (Türkçe Dublaj) full film indir

Dangerous Company    15 Aug 2015

N/A 87 min

6.7
IMDB: 6.7/10 23 votes

Pauline Mitchell başarılı bir iş kadınıdır. Ancak zamanla zihnindeki şeylerin silinmeye başladığını farkeder ve kocasını bile zaman zaman tanımaz hale gelir. Alzheimer’dan şüphelenmeye başlayan Pauline, kocası ve sekreterinin, kendisinin aklını kaçırdığını düşünmesi için yaptığı planları keşfeder ve bu oyunu bozmak için bir mücadeleye başlar.

Still Waters – Hareketsiz Sular (Türkçe Dublaj) full indir

Still Waters – Hareketsiz Sular (Türkçe Dublaj) full indir

Still Waters    20 Jul 2015

N/A 83 min

4.4
IMDB: 4.4/10 167 votes

Küçük bir kızken büyük annesi tarafından sürekli taciz edilen Angel, onu öldürmesinin ardından bir bakım evine yerleştirilmiştir. Yetişkin bir kadın olduğunda ise hayatının geri kalanını geçirmek üzere akıl hastanesine yatırılır. Ancak Angel bir şekilde serbest bırakılmıştır. Şimdi ise bu hatayı telafi etmek ve onu öldürmek için peşinde bir hükümet ajanı vardır.

Bravetown (Türkçe Dublaj) nette ilk indir

Bravetown (Türkçe Dublaj) nette ilk indir

Bravetown    08 May 2015

R 112 min

6.1
IMDB: 6.1/10 997 votes

Josh müzik yeteneği olan ve aynı zamanda müzik ruhu içinde kendini kaybetmiş bir bireydir.Çıktığı gezide hiç beklemediği bir şey başına gelir ama ironik olarak Josh´un başına bu olay aslında gelmesi gerekmektedir .İlk başlarda Josh sanki tüm dünya ona karşıymış gibi hisseder,fakat bu çıktığı gezide yolu birçok insanla kesişir. nihayetinde, Josh´un var olması artık diğer insanların yaşamları adına çok büyük önem taşır.

Sığınak – Hidden (Türkçe Dublaj) tek part film indir

Sığınak – Hidden (Türkçe Dublaj) tek part film indir

Hidden    15 Sep 2015

R 84 min

6.4
IMDB: 6.4/10 2,945 votes

HBO yapımı ve ülkemizde de bilinen True Blood isimli vampir dizisi ile yıldızı parlayan Aleksander Skarsgard’ın başrolünde oynadığı yapım, mutlu bir hayat süren orta sınıf bir ailenin ortaya çıkan tehlikeli bir salgından korunmak üzere sığınağa kapanmaları üzerine kurgulanmış bir korku-gerilim filmi.

Kırık Atlar – Broken Horses (Türkçe Dublaj) tek link indir

Kırık Atlar – Broken Horses (Türkçe Dublaj) tek link indir

Broken Horses    10 Apr 2015

R 101 min

5.7
IMDB: 5.7/10 1,010 votes

Meksika sınırında yaşanan dostluğun, sadakatin ve şiddetin öyküsü. Modern zamanlarda geçen bir Western filmi.

Terkedilmiş (Yerli Film) full film indir

Terkedilmiş (Yerli Film) full film indir

Terkedilmis    15 May 2015

N/A 100 min

7.6
IMDB: 7.6/10 7 votes

Terkedilmiş, bir sanatoryumda yolları kesişen 9 kişinin öykülerini ve birbirlerine olan dirsek temasının sebep olduğu yasadışı bir operasyonu perdeye taşıyor.Suriyeli bir ailenin organ mafyası ile yaşadığı dramın, sanatoryumda yolları kesişen bu birbirinden farklı karakterler üzerindeki etkisini anlatan Terkedilmiş; güncel toplumsal meselelere de parmak basan bir film olmayı hedefliyor.

Fermuar – Zipper (Türkçe Altyazılı) Filmi indir

Fermuar – Zipper (Türkçe Altyazılı) Filmi indir

Zipper    28 Aug 2015

R 103 min

5.6
IMDB: 5.6/10 1,406 votes

Zipper tek link indir. Kadınlara duyduğu bastırılmaz tutkusu yüzünden, hayatını çıkmaza sokan başarılı bir iş adamının dibe batış öyküsü. Zipper full indir.

Windsor Drive (Türkçe Altyazılı) Filmi indir

Windsor Drive (Türkçe Altyazılı) Filmi indir

Windsor Drive    28 Aug 2015

N/A 90 min

8.0
IMDB: 8.0/10 46 votes

Akli dengesi yerinde olmayan ve iç dünyası ile kargaşalar yaşayan birinin hayatını aktörlük yaparak kazanan birisi bu durumun üstesinden gelmesi gereklidir.

Kanlı Gemi Filmi Türkçe Dublaj indir

Kanlı Gemi Filmi Türkçe Dublaj indir

Harbinger Down    07 Aug 2015

R 82 min

4.6
IMDB: 4.6/10 1,423 votes

Olaylar bir grup üniversite öğrencisinin başından geçiyor. Bering Denizi’nde yaşayan katil balinaların küresel ısınmadan ne kadar etkilendiğini araştıran öğrenciler, kiraladıkları balıkçı gemisi Harbinger ile araştırmalarını sürdürürken bir enkaza rastlarlar. Eski bir Sovyet uzay gemisine ait olan bu enkazda, ‘su ayısı’ adıyla bilinen ve uzay ortamında sağ kalmayı becerebilen mikroskopik bir canlı türü üzerinde Ruslar’ın çeşitli deneyler yaptıklarını keşfettiklerinde artık iş işten geçmiştir. Uzayın oksijensiz boşluğunda güneş rüzgarlarının radyoaktif etkisine bile göğüs gerebilen bu canlılar hala hayattadırlar ancak birtakım mutasyonlara uğramışlardır. ...