Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Film indir – Full Film indir – Tek Link Film indir – Bedava Hd

WEBRip xvid

Çakallarla Dans 4 (Yerli Film) full Film indir

Çakallarla Dans 4 (Yerli Film) full Film indir

Çakallarla Dans 4    25 Nov 2016

N/A N/A

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

Dört kafadarımız maddi zorluklar çekmektedir.Muhasebeci Servet’in evinde hep birlikte yaşamaya başlarlar.Bu durumdan kurtulmak için berber Hüseyin Almanya’da vefat eden dayıoğlunun kendisine harita bıraktığını söyler ve hazine aramaya koyulurlar.Bu yolda başlarına birçok olay gelecektir.

Üç Harfliler 3: Karabüyü (Yerli Film) Full Film indir

Üç Harfliler 3: Karabüyü (Yerli Film) Full Film indir

Üç Harfliler 3: Karabüyü    01 Jul 2016

N/A N/A

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

Siccin ve Musallat filmlerinin yönetmeninden bir korku filmi serisi dahamı geliyor ? Üç harfliler 3:  karabüyü yerli filmi sizlerle...Alev anne ve babasıyla yaşayan evli bir çocuk annesidir.Anne ve babası ölünce yaşadığı evi kiraya verir.Yeni kiracılar Alev ve ailesinin kabusu olacaktır.Bir falcıya giden Alev yeni kiracılar hakkında bilgi edinir bu saatten sonra hayatları altüst olacaktır.

Babaannem (Yerli Film) Full Film indir

Babaannem (Yerli Film) Full Film indir

Babaannem    01 Jul 2016

N/A 96 min

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

Mehmet’in ailesi varlıklı ve çok zengin bir ailedir.Bir trafik kazasında ailesini kaybeden Mehmet üzüntüye boğulur.Bu da yetmezmiş gibi ailesinin yaptığı dolandırıcılık nedeniyle tüm serveti de elinden gider.Bunları kaldıramayan Mehmet intihara kalkışır.Gözlerini hastanede açan Mehmet karşısında babaannesini bulur.

Geniş Aile 2: Her Türlü (Yerli Film) Durmadan indir

Geniş Aile 2: Her Türlü (Yerli Film) Durmadan indir

Genis Aile 2: Her Türlü    04 Nov 2016

N/A 100 min

5.0
IMDB: 5.0/10 8 votes

Geniş aile dizisi ile televizyon da kahkaha yaran filmin 2. sinema filmi sizlerle... Geniş Aile 2: Her türlüZekai ve Cevahir parayı bulmanın yollarını ararlar.Zekai rulet masasını kontrol eden bir saat icat edince Cevahir deliye döner.Hemen kumarhaneci Paçacı’nın yanına gider ve saati kullanmasını söyler.Paçacı tam hazır olmayan saati kullanır ve masadaki tüm para başka kişilere gider.Paçacı bunnun üzerine Cevahir’in sevgilisini kaçırır ve kaybettiği parayı geri ister.

Seni Seven Ölsün (Yerli Film) Full film indir

Seni Seven Ölsün (Yerli Film) Full film indir

Seni Seven Ölsün    21 Oct 2016

N/A 105 min

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

Karadeniz’de bir köyde iki aile birbirine düşmandır.Bu düşmanlık asırlardır süregelmektedir.Bu ailelerden birbirlerini seven gençler hiç kavuşamamıştırlar.Bakalım bizim çiftimiz kavuşacakmıdır?

Yok Artık 2 (Yerli Film) full film indir

Yok Artık 2 (Yerli Film) full film indir

Yok Artik 2    07 Oct 2016

N/A N/A

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

Filmin ikinci serisinde berber dükkanı temel alınmış.Berber Adnan mahallenin gizli kutusudur.Mahallede olup biten herşeyi bilmektedir.Berber Adnan, işten kovulacağını anlayan Aykut, sosyal medyada fenomen olmak isteyen İzzet ve plaza hayatını bırakıp köye yerleşen Merve..Bu insanların başlarından geçen komik hikayeler anlatılıyor.

Kızkaçıran (Yerli Film) full film indir

Kızkaçıran (Yerli Film) full film indir

Kizkaçiran    08 Apr 2016

N/A 95 min

4.1
IMDB: 4.1/10 16 votes

Ahmet ve Gül’ün çok iyi bir ilişkileri vardır.Fakat bir süre sonra ayrılırlar.Gül başkasıyla evlenmek üzeredir, Ahmet buna dayanamayıp Gül’ü tam evleneceği zaman düğünden gelinliğiyle kaçırır.Ahmet Gül’ü köydeki dedesinin evine götürmeye karar verir.Bu yolda başlarına çok komik olaylar gelecektir.

Aşkopat (Yerli Film) full film indir

Aşkopat (Yerli Film) full film indir

Askopat    03 Apr 2015

N/A 90 min

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

Emre, Salih ve Duman kaldıkları yetimhaneden kaçarlar.Hayatların da yeni ve olumlu değişimler yaşar bu üç dost.Aralarındaki dostluk bağı hiçbir zaman kopmamıştır.Fakat bu üçlü yasa dışı işlere bulaşırlar ve yakalanırlar.Mahkemeye çıktıklarında Emre yaptıkları hertürlü işi anlatır ve birer yıl hapis yatarlar.Hapishaneden çıkınca yasa dışı işlere tövbe edip farklı işler için girişimlere başlarlar.

Helak: Kayıp Köy (Yerli Film) full film indir

Helak: Kayıp Köy (Yerli Film) full film indir

Helak: Kayip Köy    22 May 2015

N/A N/A

3.7
IMDB: 3.7/10 43 votes

Özkan ailesi büyük bir suç işler ve bu suçtan kurtulmak için bilmedikleri bir köye sığınırlar.Köyde bir müddet saklanırlar ve güvende olduklarını sanarlar.Fakat işler hiçte umdukları gibi gitmez köyde korkunç olaylar olur ve aile kendisini bu olayların içinde bulur.

Ceberrut (Yerli Film) Full indir

Ceberrut (Yerli Film) Full indir

Ceberrut    04 Mar 2016

N/A N/A

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

İnternet fenomeni olmak amaçlı Youtube’ta video yayınları yapan dört üniversiteli genç , uyduruk videolarla bir çeşitli talep ettikleri sonuca ulaşamıyorlar. Yeni video klipler çekmek amaçlı internet araştırması yapan gençler, bir villada meydana gelen ilginç hikayeye rastlarlar. Popüler olmak amaçlı , meydana gelen trajik hikayenin iyi bir gereç olacağını düşünen gençler hocalarının da sayesinde villayı kiralarlar. Birkaç gergin görüntü çekmek isteyen gençler, kendilerini bu villada hiç ummadıkları korku dolu olayların içerisinde bulacaklardır.

Cin Kuyusu (Yerli Film) Ücretsiz indir

Cin Kuyusu (Yerli Film) Ücretsiz indir

Cin Kuyusu    06 Nov 2015

N/A N/A

6.5
IMDB: 6.5/10 371 votes

Cin Kuyusu, Çocukları olmayan bir ailenin nihai umudu olan köydeki büyücüye gitmeleriyle başlayan bir hikaye Yolda trafik kazası ile tetiklenen bir lanetin neticesi meydana gelen acı ve korku dolu iki gün Köyün laneti ise köyün güzel kızı Zehranın yavuklusu Alinin bir gece birden askerden kaçıp gelmesiyle başlar. Saklı saklı buluşmalardan ardından gebe kaldığı Alinin askerde kendisini vurduğu haberiyle yıkılır Zehra… Bu vaziyetten haberdar olmayan köylüler Aliye aldattığını düşündükleri Zehrayı recm ederek kuyuya atarlar. İşte o an köy lanetlenir Ateşten Olanlar ...

Siccin 2 (Yerli Film) Full indir

Siccin 2 (Yerli Film) Full indir

Siccin 2    10 Jul 2015

N/A N/A

7.7
IMDB: 7.7/10 458 votes

Hicran ile Adnan sevinçli bir evlenme sürdürürken 2 yaşlarındaki oğullarını bir kaza sonucu olarak kaybedince yaşamları alt üstü olur . Benzer evde yaşamaya devam etseler de artık iki yabancıdırlar. Hicran bunun üstüne bir de izah etmesi olası olmayan vakalar yaşamaya başlayınca psikolojisi daha da bozulur. Nihayetinde bir Hoca´ya gider ve 2. kanından bir bayanın ona “41 dikiş” isminde bir efsun yaptırdığını öğrenir. Büyülerin en kuvvetlisi olarak malum “41 dikiş büyüsü” 41 çeşitli niyetle yapılabilmektedir. Hicran´ın büyüyü çözebilmesi için yapan kişiyi ...

Azem 3: Cin Tohumu (Yerli Film) Full indir

Azem 3: Cin Tohumu (Yerli Film) Full indir

Azem 3: Cin Tohumu    08 Apr 2016

N/A N/A

4.4
IMDB: 4.4/10 12 votes

1917 senesinde Ortada Anadolu da, kızılırmak kenarında bir köyde gerçekleşen, iki yakın aile aralarında başlayan ve ardından tüm köyün senelerce devam eden esrarengiz olayların ortasında kalmasına sebebiyet veren? Cinler ile köy halkını birbirlerinden kız alıp verecek, birbirlerinin cenazesine teşrif edecek civarı yakınlaştıran? Bir çok ulema, hüddam tarafından cin kabileleri ve köyün önde gelenleri aralarında yapılmış olan ruhani anlaşmalar? Bugün hâlâ köyün dağlarla kaplı alanlarında ve Kızılırmak kenarlarında görülmeye devam eden garip olaylar? Tüm bunların sırrı ne? Garip bir köyün tüyler ...

Azem 2: Cin Garezi (Yerli Film) Full indir

Azem 2: Cin Garezi (Yerli Film) Full indir

Azem 2: Cin Garezi    15 May 2015

N/A N/A

N/A
IMDB: N/A/10 N/A votes

Bir baba ve kızın tüyler ürperten hikâyesine şahit olacaksınız.Serinin ikinci filmi durumda olan Cin Garezi, tekrardan bu topraklarda meydana gelen ve yüzleşmekten korktuğumuz korku dolu olayların peşine düşüyor.Azem bu kez Sakarya’da, olayların yaşandığı köyde, olayların yaşandığı evde! Bir baba ve kızın tüyler ürperten hikayesine şahit olacağız.

Baskın: Karabasan (2015) Yerli Film full indir

Baskın: Karabasan (2015) Yerli Film full indir

Baskin    01 Jan 2016

N/A 97 min

5.7
IMDB: 5.7/10 534 votes

Baskın beş polisin gece devriyesi sırasında gelen yardım çağrısı üzerine destek için gittikleri terkedilmiş tarihi bir Osmanlı karakolunda başlarına gelenleri konu alıyor. Dünya prömiyerini Toronto Film Festivali’nin “Midnight Madness” seçkisi kapsamında gerçekleştiren Baskın, Can Evrenol’un aynı adlı ödüllü kısa filminden uyarlandı. Filmin yönetmen koltuğunda Can Evrenol oturuyor; başrollerde ise Görkem Kasal, Muharrem Bayrak, Mehmet Akif Budak ve Mehmet Fatih Dokgöz yer alıyor.

Kung Fu Panda 3 (Türkçe Altyazı) Full film indir

Kung Fu Panda 3 (Türkçe Altyazı) Full film indir

Kung Fu Panda 3    29 Jan 2016

PG 95 min

8.1
IMDB: 8.1/10 3,207 votes

Kung Fu Panda 3, Amerikan-Çin ortak yapımı 3D animasyon filmidir. 26 Mayıs 2011 tarihinde vizyona giren Kung Fu Panda 2filminin devamıdır. Film 29 Ocak 2016 tarihinde vizyona girmiştir.Birinci ve ikinci filminde büyük ilgi gördükten sonra ve ikinci filmi 2011 yılında çıktıktan sonra uzun bir süre geçmiştir ve tam 5 yıl sonra tekrar Kung Fu Panda 3 filmiyle karşımıza çıkacaktır. Panda Po küçük yaşta ustasından zorlada olsa Kung Fu eğitimi almıştır. Aldığı bu eğitim sayesinde bir çok masumun canını kurtarmıştır. Kendisini ...